Apie mus

„Automonada“ savo veiklą pradėjo 2004 metais. Įstaigos veikla susijusi su automobilių sportu. Pagrindinę veiklą sudaro automobilių sporto propagavimas, jaunimo skatinimas domėtis šia sporto šaka, organizuoti segmentui bei privatiems klientams automobilių varžybas. Didžiausias įgyvendintas projektas "NOKIA TOTALLY BOARD" ekstremalaus sporto šventė ir joje  organizuotas automobilių slalomas: http://ntb.neo.lt. Klientų vakarėlio metu organizuotas pramoginis visureigių reidas miškuose. Taip pat įstaiga planuoja atstovauti savo vardo Lietuvos ralio čempionate bei kituose automobilių sporto varžybose.

„Automonada“ kolektyvą sudaro energingi jaunuoliai, kurie domisi šia sporto šaka, dalyvauja įvairiose automobilių varžybose bei turi nemažai pasiekimų. Jaunieji sportininkai siekia tobulėti ir kopti lenktynininkų karjeros laiptais. Šiuo ekonomiškai sunkiu automobilių sportui laiku labai svarbu dalyvauti varžybose.

„Automonada“ būdama ne pelno siekianti organizacija visas lėšas skiria savo tikslams įgyvendinti ir propaguoti šią sporto šaką. Visą kolektyvą vienija bendras pomėgis ir aistra automobiliams, todėl kiekvienas projektas atliekamas su ypatingu kruopštumu ir pasiaukojimu. Tikimės siūlomų projektų įgyvendinti nepriekaištingai ir pasiekti norimų rezultatų.

Visos teis